Napísať správu Naspäť

O mne

Moje motto: „Správaj sa k ľuďom tak, ako chceš aby sa oni správali k tebe.“

Práci finančného sprostredkovateľa sa venujem od roku 2012. Baví ma analytická práca a vždy sa snažím pre klienta nájsť čo najlepšie riešenie v danej situácií, či už pri:

  • financovaní bývania,
  • optimálnom nastavení poistných zmlúv,
  • efektívnom nastavení investícii a dôchodkových pilierov.

Spolu so svojím tímom špecialistov rozvíjame náš pilotný projekt Hypotéka-Východ.sk, kde cielime najmä na klientov z východného Slovenska, ktorí potrebujú financovať bývanie hypotékou. Našou veľkou výhodou sú dlhoročné skúsenosti, silný proklientský „focus ale predovšetkým dobrá znalosť lokálneho trhu. Našich klientov tiež edukujeme v oblasti poistenia, investovania a dôchodkov.

Som riaditeľ 10+ členného tímu finančných špecialistov a som zároveň finančný sprostredkovateľ s licenciou pre všetky sektory trhu:

  • Poskytovanie úverov
  • Poistenie
  • Kapitálový trh
  • Prijímanie vkladov
  • Starobné a doplnkové dôchodkové sporenie

… A som presvedčený o tom, že správne nastavené finančné produkty umožnia ľuďom žiť lepší život. 😉

Bc. Giedrius Alksnevicius – IT projekt manager / KE

Great support and flexibility in providing Financial consultation and services. Independent professional advise and customer driven approach. I am very pleased to have opportunity to explore my financial investment plans with Miroslav Dzurovcin and look forward for our cooperation in upcoming years.

Ing. Marek Mikoláš – procesný inžinier / ZA

Kontakt na Miroslava sme dostali doporučením od našich priateľov a toto doporučenie bez problémov posúvame ďalej. Spoľahlivý, ústretový, nápomocný. Stručné a výstižné. Ďakujeme a odporúčame 🙂

Ing. Matej Tomašovský – marketingový guru / BA

S Mirom spolupracujem už roky. Najviac oceňujem totálne otvorený férový prístup. Vždy zhodnotí možnosti ktoré mám, netlačí ma do žiadnej z nich. Finančný svet je pre mňa najmä o dôvere, a Mirovi verím 🙂 Vďaka!

<< Prev
Next >>