Napísať správu Naspäť

„Podnikať bez reklamy je ako žmurkať na dievča v tme. 😉 Vy viete čo robíte, ale nikto iný nie.“

Môžete mať tie najlepšie služby a produkty na svete no nikto si ich nekúpi ak o nich nebude vedieť. Reklama je neodmysliteľnou súčasťou každého podnikania.

Ponuka si môže nájsť dopyt iba vtedy, ak o nej dopytujúca strana bude vedieť. Aj na váš produkt, službu, tovar, myšlienku, víziu, koncept, nápad, projekt… čaká niekto, kto by bol ochotný to podporiť finančnou odmenou.

„Chcete byť šedou myškou v úzadí? Alebo chcete svoje služby a produkty poskytovať naozaj veľkému počtu zákazníkov?“

Ak nechcete, aby vaše podnikanie skončilo skôr ako ste mu dali aspoň šancu na úspech, tak vo vlastnom záujme investujte do reklamy. Pahrebu treba pravidelne rozdúchavať dovtedy, kým sa znej nestane majestátny oheň.

Priestor pre váš článok – reklamu

Na našej webstránke financievpohode.sk ponúkame platený priestor pre váš obsahový marketing – PR články a blogy. Za web-priestor si neúčtujeme nadpozemské cifry, sme skromní a vieme vyjsť v ústrety dobrému nápadu, myšlienke či altruistickej forme podnikania. Vieme a naozaj chceme podporiť dobré projekty, ktoré pomôžu ako vám, tak aj vašim zákazníkom.

Náš web je predovšetkým o:

  • rodinnom finančnom rozpočte
  • retailových bankových produktoch a recenziách na ne
  • investičných príležitostiach
  • účtovníctve a podnikových financiách

Ak je tvoja „cieľovka“ blízko tej našej, vieme nadviazať spoluprácu.

Content-marketing

Je jednou z najefektívnejších možností, ako získavať záujem a dopyt o vašu službu. Písanie o téme, ktorá je vám blízka, z vás robí odborníka v danej oblasti. Čím skôr s obsahovým marketingom začnete, tým skôr si vás zákazníci zapamätajú ako človeka zdatného v problematike a dostaví sa aj ich záujem o váš produkt alebo službu.

Financievpohode.sk je odborný web o financiách s prirodzeným dosahom okolo 10 000 ľudí mesačne. Nemusíte sa báť, že váš článok „postnete“ niekam, kde po ňom neštekne ani pes. Obsahovým marketingom zvýšite vaše SEO pozície, dobrý blog podporí mienku o vašej značke a firme a samozrejmosťou sú hyperlinky priamo na váš web.

Reporty stránky financievpohode.sk z Google Analytics:

Do reklamy nedávame ani euro a napriek tomu naše články „googli“ cca 200 ľudí denne, v tom tkvie pointa content marketingu. Robiť kvalitný obsah, ktorý si nájde cestu k zákaznikovi:

Cenník reklamných služieb

Forma reklamy  Cena
PR článok / blog / reklamný článok do 500 slov 100 €
PR článok / blog / reklamný článok 500 – 1000 slov 170 €
+ 1 hyperlink v článku (môže byť aj „button“)  zdarma
každý ďalší použitý hyperlink v článku 100 €
cena iného reklamného priestoru/hyperlinkov – individuálne dohodou

Poznámka: Tiež je možné nakúpiť hyperlinky na vami vybrané kľúčové slová priamo z článkov, ktoré sme už vytvorili. Avšak tu sa naša ochota presmerovať web financievpohode.sk na vašu adresu môže líšiť a to podľa konkrétneho článku a konkrétneho kľúčového slova. Maximálna doba fungovania takéhoto hyperlinku je 24 mesiacov a minimálna suma je 170 € za hyperlink. „Hyperlinking“ riešime výlučne po dohode ale zároveň s možnosťou hromadných zliav.

S pozdravom, Tím autorov financievpohode.sk 🙂

P.S.: Takto vyzerá spomínaný „button“:

Chcem využiť reklamný priestor