O projekte

Čo hovorí o projekte Financie v pohode jeho zakladateľ?

Projekt Financie v pohode združuje profesionálnych finančných sprostredkovateľov, ktorých primárnym záujmom je vyriešiť potreby klienta komplexne a s maximálnou odbornosťou.

Netajíme sa tým, že za sprostredkovaný finančný produkt zinkasujeme províziu a v tomto ohľade voči klientovi vystupujeme vždy transparentne a férovo. Provízia je neoddeliteľnou súčasťou našej práce, vďaka nej môžeme služby našim klientom poskytovať na vysokej úrovni, poctivo a dlhodobo.

U iných finančných sprostredkovateľov podpisom zmluvy spolupráca konči, u nás práve naopak – Podpisom zmluvy začína plne transparentná, dlhodobá a obojstranne férová spolupráca medzi nami a našimi klientmi.

Rovnaký prístup, aký máme zaužívaný pri práci s našim klientom, praktizujeme aj voči našim obchodným partnerom. Máme plne transparentný a spravodlivý systém odmeňovania, ktorý dáva nádejným finančným poradcom príležitosť a priestor na to, aby sa mohli v podnikaní plnohodnotne realizovať.

Náš štedrý kariérny model umožňuje pri práci s klientom preferovať kvalitu nad kvantitou. Našim obchodným partnerom nebránime, aby pôsobili pod vlastnou značkou. Ako rovnocenní obchodní partneri vieme spolupracovať aj s ľuďmi z iných projektov - hypoteka-vychod.sk či tomasmaga.sk

Vďaka nášmu otvorenému prístupu, proklientskej práci a silným morálnym zásadám sa nám do projektu podarilo zapojiť 30+ členný tím finančných poradcov, ktorý zodpovedne zabezpečuje finančné služby tisíckam klientov z celého Slovenska.

Ing. Marcel Onufer - zakladateľ projektu Financie v pohode

Profesionálne finančné služby

Náš tím tvoria fundovaní odborníci s vysokoškolským vzdelaním z oblasti ekonómie, podnikového hospodárstva, účtovníctva či daňového poradenstva. Klientom z celého Slovenska poskytujeme služby finančného a daňového poradenstva najvyššej kvality.

Zvyšujeme finančnú gramotnosť

Učíme našich klientov využívať finančné produkty v ich prospech. Naši klienti tak môžu plne profitovať z optimálne nastavených finančných produktov.

Radíme tomu, kto si o radu požiada

Ako finanční sprostredkovatelia radíme v oblasti financií každému, kto našu radu potrebuje a ocení. Potrebujete poradiť v oblasti financií? Tu ste na správnom mieste. 🙂