Čo môžeš získať ako finančný sprostredkovateľ spoluprácou s Financie v pohode?

  • Baví ťa práca finančného sprostredkovateľa a dokážeš sa touto profesiou uživiť? Už teraz vieš, že toto povolanie je pre teba a že sa ním budeš chcieť zaoberať dlhodobo a na profesionálnej úrovni?
  • Začínaš si uvedomovať, že ti aktuálne SFA neposkytuje adekvátne ohodnotenie ale podstatnú časť tvojich provízií bohapusto spláchne na rôznych motivačných a „brainwashing“ školeniach? 🙁

Ak k podnikaniu nepotrebuješ primitívnu vonkajšiu motiváciu na úkor tvojho obratu a chceš patriť do tímu dobre platených špecialistov tak ti gratulujeme, práve si našiel ľudí, ktorí to myslia rovnako.

Lepšiu kariéru pre finančného sprostredkovateľa ako má Financie v pohode by ste hľadali len ťažko

Ak si myslíte, že maklérske domy majú zhruba rovnaký kľúč redistribúcie provízií pre finančných sprostredkovateľov, ste na veľkom omyle. Obchodník na najvyššej pozícii u nás vo Financie v pohode (Maklérsky dom B) dostane 81% z obratu, zatiaľ čo obchodníci u konkurenčnej spoločnosti, jednej z najväčších na Slovensku, dostanú iba max. 46% z celkovo vyprodukovaného obratu.

Príklad: To, čo nemusí byť hneď zrejmé z obrázka vyššie, lepšie vysvetlí reč čísel. Povedzme, že ste obchodník na najvyššej úrovni a realizujete úspešné obchodné stretnutie s klientom, kde sa dohodnete na uzatvorení životného poistenia na 30 rokov s celkovou ročnou platbou 1 000 € (prípadne s platbou 83,33 € mesačne).

Vaša výplata za sprostredkovanie tejto transakcie bude vyzerať takto:

Výplata
Maklérsky dom A
Výplata
Maklérsky dom B
Rozdiel v % Rozdiel v €
972 € 1 458 € +50% +486 €

A teraz si sami pre seba spočítajte, koľko takýchto obchodných stretnutí s klientmi zrealizujete, ak budete prácu sprostredkovateľa robiť 10-20-30 rokov? Koľko peňazí stratíte v nesprávnej kariére?

Poznámka: Podrobnejšie vysvetlenie našej kariéry nájdete v článku: „Kariéra finančného sprostredkovateľa – maklérsky dom vyberajte obozretne! alebo na nezáväznom stretnutí s obchodným zástupcom z našich radov.

Čo je projekt Financie v pohode a aký štýl práce preferujeme?

  • Projekt Financie v pohode združuje profesionálnych finančných sprostredkovateľov, ktorých primárnym záujmom je vyriešiť potreby klienta komplexne a s maximálnou odbornosťou.
  • Máme plne transparentný a spravodlivý systém odmeňovania, ktorý dáva nádejným finančným sprostredkovateľom príležitosť a priestor na to, aby sa mohli v podnikaní plnohodnotne realizovať.
  • Chceme s vami spolupracovať ako rovnocenní obchodní partneri. Náš štedrý kariérny model umožňuje pri práci s klientom preferovať kvalitu nad kvantitou.
  • Našim obchodným partnerom nebránime, aby pôsobili pod vlastnou značkou.

Vďaka nášmu otvorenému prístupu, proklientskej práci a silným morálnym zásadám sa nám do projektu podarilo zapojiť 30+ členný tím finančných sprostredkovateľov, ktorý zodpovedne zabezpečuje finančné služby tisíckam klientov z celého Slovenska. 🙂

Ak máš záujem rozšíriť naše rady, dohodni si s nami nezáväzné stretnutie.
Vopred ťa však upozorňujeme na to, že hľadáme fundovaných, etablovaných a poctivých finančných sprostredkovateľov, nakoľko v našom odbornom tíme dbáme na vysokú kvalitu poskytovaných služieb.

Chcem nezáväzné stretnutie

Facebook Comments