Napísať správu Naspäť

O mne

Pomáham ľuďom na ich ceste budovania majetku a optimálneho nastavenia ich financií.

Mojím cieľom je nielen pomôcť nájsť najvhodnejšie finančné riešenia, ale aj vzdelávať svojich klientov v oblasti financií. Práve snaha o vzdelávanie klientov mi veľmi chýba u mnohých finančných agentov a sprostredkovateľov.

Financiám a hlavne investovaniu sa venujem už viac ako 10 rokov. V tomto smere som sa začal vzdelávať hlavne kvôli vlastným potrebám a efektívnemu nastaveniu vlastných financií. Vedomosti a skúsenosti v danom obore som získaval aj na akademickej pôde na ekonomickej fakulte.

Určite sa aj vám niekedy stalo, že ste náhodou počuli cudzí rozhovor, kde niekto niekoho zavádzal alebo nehovoril presné informácie o oblasti, v ktorej sa vyzná. Či už to daná osoba robila úmyselne alebo nie, určite vás to aspoň trochu nahnevalo. Presne to sa mi párkrát stalo v banke, kde pracovník danej pobočky ponúkal klientom nevhodný a nevýhodný investičný produkt.

To bol moment, ktorý ma nakopol k tomu, aby som zúročil nadobudnuté vedomosti a skúsenosti pri pomoci iným, aby sa im nestalo niečo podobné.

Venujem sa hlavne investovaniu a viem vám pomôcť v sektoroch:

  • Kapitálový trh
  • Starobné dôchodkové sporenie
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Poistenie
  • Hypotéky a spotrebiteľské úvery

Ak potrebujete pomôcť a poradiť, neváhajte ma kontaktovať. Získate nielen odbornosť a férový prístup, ale aj dlhodobého partnera vo svete investovania a financií.

Renáta Ptáková – zdravotná sestra / BJ

Profesionálny, ale zároveň ľudský prístup. Rýchle zhodnotenie potrieb a finančných možností klienta. Zrozumiteľne vysvetlené možnosti investovania. Predloženie niekoľkých investičných stratégií a možnosti poistenia PZP, taktiež možnosti investovania v 3. pilieri. Následne pomoc pri prvých investovaniach, čo sa týka prevodu financií na investičné účty, ochota zodpovedať na otázky a byť k dispozícii v prípade akýchkoľvek ďalších dotazov. Všetko na jednom mieste. Za mňa veľká spokojnosť.

Mgr. Anton G. – novinár / BJ

V oblasti poisťovníctva sa nevyznám, preto mi veľmi pomohla konzultácia s Jozefom, ktorý mi vysvetlil všetko o dôchodkovom pilieri. Spoločne sme vybrali produkt, ktorý by mal byť pre mňa z dlhodobého hľadiska najvhodnejší.

Mgr. Katarína Gregová – bankár / KE

„S Jožkom nás spojila milá „náhoda“ – cesty autom z nášho rodiska do Košíc, počas ktorých sme sa z reči do reči dostali k téme financií a investovania. Veľmi ma zaujali jeho bezprostredné a pohotové reakcie a odpovede na moje otázky a hlavne to, že boli úplne očividné jeho znalosti a vedomosti v danej tematike. Mala som ho možnosť porovnať s viacerými finančnými poradcami, vybrala som si však jeho, a to hlavne vďaka jeho profesionálnemu, no zároveň ľudskému prístupu. Absolútne ho ako človeka a zároveň odborníka v oblasti financií odporúčam.“

<< Prev
Next >>