Napísať správu Naspäť

O mne

Pomáham ľuďom na ich ceste budovania majetku a optimálneho nastavenia ich financií.

Mojím cieľom je nielen pomôcť nájsť najvhodnejšie finančné riešenia, ale aj vzdelávať svojich klientov v oblasti financií. Práve snaha o vzdelávanie klientov mi veľmi chýba u mnohých finančných agentov a sprostredkovateľov.

Financiám a hlavne investovaniu sa venujem už viac ako 10 rokov. V tomto smere som sa začal vzdelávať hlavne kvôli vlastným potrebám a efektívnemu nastaveniu vlastných financií. Vedomosti a skúsenosti v danom obore som získaval aj na akademickej pôde na ekonomickej fakulte.

Určite sa aj vám niekedy stalo, že ste náhodou počuli cudzí rozhovor, kde niekto niekoho zavádzal alebo nehovoril presné informácie o oblasti, v ktorej sa vyzná. Či už to daná osoba robila úmyselne alebo nie, určite vás to aspoň trochu nahnevalo. Presne to sa mi párkrát stalo v banke, kde pracovník danej pobočky ponúkal klientom nevhodný a nevýhodný investičný produkt.

To bol moment, ktorý ma nakopol k tomu, aby som zúročil nadobudnuté vedomosti a skúsenosti pri pomoci iným, aby sa im nestalo niečo podobné.

Venujem sa hlavne investovaniu a viem vám pomôcť v sektoroch:

  • Kapitálový trh
  • Starobné dôchodkové sporenie
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Poistenie

Ak potrebujete pomôcť a poradiť, neváhajte ma kontaktovať. Získate nielen odbornosť a férový prístup, ale aj dlhodobého partnera vo svete investovania a financií.