Napísať správu Naspäť

O mne

Celý život pracujem s ľuďmi a pre ľudí…

O finančný svet som sa začal zaujímať s prvým bankovým účtom. Počas života pribúdali poistky, úvery, leasingy, sporenia, dôchodkové piliere, stretnutia s pracovníkmi poisťovní, bánk… Už vtedy som pochopil, že najlepšie ponuky a riešenia mi dali práve nezávislí finanční sprostredkovatelia a nie zamestnanci jednotlivých inštitúcii.

Keďže som mal vždy blízko ku svetu financií, v roku 2011 som sa rozhodol stať jeho plnohodnotnou súčasťou.

Som finančný sprostredkovateľ s licenciou pre sektory:

  • Poistenie
  • Kapitálový trh
  • Poskytovanie úverov
  • Starobné dôchodkové sporenie

Veľkou neznámou je u ľudí sektor kapitálový trh, čiže oblasť investícií. Táto oblasť je na vzostupe, preto sa jej v poslednej dobe aj najviac venujem.

Andrea V., Bratislava

Chcem poďakovať JUDr. Milanovi Ščurokovi za jeho vysoko odborný prístup, pri vybavení úveru na bývanie, kde je vidno že tento vychádza z jeho praxe. Taktiež musím vysoko oceniť aj jeho organizáciu práce celého priebehu zabezpečenia úveru spojeného s kúpou bytu a s tým spojených procesov, ktoré sa odzrkadlili v rýchlosti celého konania.

Renáta D., Bardejov

Ďakujem Milanovi Ščurokovi za profesionálny prístup a vybavenie všetkých administratívnych úkonov spojených s hypotékou a poistením. Oceňujem jeho vysvetlenie a zodpovedanie všetkých otázok, poradenstvo a priateľský prístup. Veľkým plusom je určite aj následná starostlivosť o uzatvorené produkty a vždy aktuálne informácie o ďalšich novinkách.

Mgr. Pavol D., Bardejov

Chcel by som poďakovať JUDr. Milanovi Ščurokovi za promptné vybavenie úveru na bývanie, jeho právne rady a odborný prístup, zreteľné odkomunikovanie požiadaviek banky, odborné poradenstvo a hlavne za ľudský prístup pri celej realizácii tohto úveru. Ďakujem a vrelo odporúčam!

<< Prev
Next >>