Napísať správu Naspäť

O mne

Profesiu finančného makléra vykonávam práve preto, aby som mohol finančný trh pozitívne meniť, a aby som vrátil tomuto veľmi náročnému a krásnemu povolaniu pôvodný zmysel.

Riešim portfólio klientom komplexne avšak špecializujem sa na hypotekárny segment. Klientov mávam prevažne z Bratislavy a blízkeho okolia.

Ľuboš Č., daňový poradca, Bratislava

„Moje doterajšie skúsenosti s finančnými poradcami neboli veľmi pozitívne, buď išli na mňa brožúrkovým nátlakovým spôsobom, alebo sa nerozumeli dostatočne danej problematike. Ja s mojim ekonomickým a právnym vzdelaním celkom rozumiem aj finančnej oblasti, hľadal som však človeka, ktorý má výborné a vždy aktuálne znalosti a svojim prístupom pôsobí na mňa nenátlakovo a vždy fundovane. Viem, že na pána Bondru sa môžem vždy obrátiť a vždy mi nájde riešenie, ktoré plne spĺňa moje požiadavky a je ekonomicky a právne odôvodnené.”

Júlia H. manažérka obchodu, Modra

„Veľmi pekne ďakujeme pánovi Bondrovi za pomoc a každú jednu radu či vysvetlenie pri vybavovaní hypotéky, pri ktorom nás sprevádzal a hlavne pomohol, keďže náš prvý poradca to vzdal a my s priateľom sme zostali s hlavami v smútku. Chcem tým povedať, že pán Bondra je vždy príjemný, ochotný, vždy bez problémov vysvetlí a my sme mu veľmi vďačný za to, že konečne bývame vo svojom. Ďakujeme a určite sa čoskoro ozveme ohľadom refinancovania.”

Marta U. právnik, Bratislava

„Ako advokáti sme mali výhodnú ponuku za účelom zaobstarania si úveru. Pán Bondra mi poslal mail, na ktorý som zareagovala. Už po hlase bol veľmi sympatický a svojou odbornosťou ma dostal. Aj po vybavení úveru som sa mohla na neho vždy obrátiť, pohotovo odpovedal a vždy našiel nejaké riešenie. Pána Bondru s čistým svedomím odporúčam aj mojim známym, ktorí potrebujú poradiť v oblasti hypoték, sporenia.”

<< Prev
Next >>