Konferencia Invest Generation 2022 v Bratislave

Vo štvrtok 16. júna sa v bratislavskom HubHub Twin City C bude konať Invest Generation, konferencia, vďaka ktorej zažijete ozajstný súboj investičných príležitostí. Dozviete sa, ako investovať v digitálnom svete, ale aj to, do čoho investujú úspešní investori.

 

S ohľadom na obmedzenú kapacitu sa konferencie bude môcť zúčastniť len limitovaný počet účastníkov. Okrem toho organizátor uprednostnil fyzickú účasť, ktorá ľuďom v priebehu uplynulých dvoch rokov chýbala, preto tentokrát nebude k dispozícii ani online prenos. K dispozícii tak zostávajú už len posledné voľné miesta, preto odporúčame zaregistrovať sa čo najskôr. Urobiť tak môžete na www.investsummit.sk – TU.


Posledné dva roky boli obdobím zmien. Tie nastali aj v oblasti investovania, o ktoré začala enormný záujem prejavovať najmä mladá generácia digitálnych prvoinvestorov. Investičné trhy a aj samotnú hodnotu našich investícií však aktuálne ovplyvňujú viaceré faktory vyplývajúce z celosvetovo turbulentného obdobia. Tomu ako investovať v čase svetovej krízy sa preto bude venovať konferencia Invest Generation, na ktorej vystúpia desiatky odborníkov a spoločností ponúkajúcich zaujímavé investičné príležitosti, a ktorej cieľom je informovať o aktuálnych trendoch, vývoji a možnostiach, ktoré tento trh ponúka.

Slovensko dlhodobo patrí medzi krajiny, ktoré v oblasti investovania zaostávajú. Podľa nedávneho prieskumu spoločnosti 2muse za posledné 2 roky investovalo alebo sporilo len 67 % Slovákov, no ešte horšie je, že až 49 % z nich využíva formu sporiacich účtov. Tie nám však v čase 11,8 % inflácie, akú v apríli dosiahla, ani zďaleka nepomôžu. V našom záujme by preto malo byť vzdelávanie novej generácie digitálnych investorov.

Www.financievpohode.sk ako media partner tejto konferencie vás preto srdečne ♥ pozýva! 🙂

Facebook Comments