Aj v roku 2023 zvyšujeme svoju odbornosť, aby sme mohli prinášať kvalitné služby našim klientom

Odborných vedomostí v našom fachu nie je nikdy dosť. Aj preto sme sa dňa 30.3.2023 zúčastnili odborného školenia v Liptovskom Mikuláši, ktoré má za úlohu zvýšiť fundovanosť a kvalitu našich obchodných zástupcov.

Vieme, že nájsť kvalitného finančného sprostredkovateľa je v súčasnosti na slovenskom trhu niečo ako „hľadanie ihly v kope sena“. Kopu sena bohužiaľ nevieme zmenšiť, avšak vieme do nej „prihodiť viac ihiel“ a to tak, že našich finančných sprostredkovateľov pripravíme po odbornej stránke. 😊

Program odborného školenia

Na celodennom workshope sme si vzájomne vymenili skúsenosti a upevnili sme si vedomosti najmä o tom:

  • Ako klientom vytvoriť kvalitné investičné portfólio
  • Ako pristupovať k starostlivosti o našich investorov
  • Ako správne nastaviť životné poistenie v rôznych modelových situáciách
  • Ako využívať potenciál personalizovaných webstránok našich obchodných zástupcov naplno – SEO optimalizácia

Čo hovoria o školení zúčastnení?

„Celkovo hodnotím školenie ako veľmi dobré a poučné. Páčilo sa mi, že boli zahrnuté témy z rôznych oblastí a výklad bol zrozumiteľný. Prednáška pána Babockého o investíciách bola pre mňa veľmi zaujímavá a obohatila ma o nové informácie a nápady v tejto oblasti. Prednáška o SEO bola tiež veľmi dobre pripravená a prednášajúci preukázal vysokú úroveň znalostí v tejto oblasti. Workshop pri nastavovaní poistných súm u klienta bol tiež veľmi zaujímavý a praktický. Vysvetlenie bolo jasné a priblížilo mi túto problematiku z iného uhla pohľadu. Som vďačný, že som sa mohol zúčastniť školenia a obohatilo ma to o nové vedomosti a skúsenosti v oblasti. Odporúčal by som ho každému, kto sa chce zlepšiť vo svojej práci a rozšíriť si svoje znalosti.“ – Pavol S.

„Druhé tohtoročné školenie v LM pokračovalo vo vysoko nastavenej latke toho úvodného. V prvej prednáške o investíciách ma najviac zaujala téma komunikácie klientovi-investorovi a téma servisných stretnutí, ktoré sú často považované za formalitu. V druhej prednáške nás prednášajúci „ľudskou rečou“ vniesol do problematiky online reklamy a dozvedeli sme sa množstvo informácií o online reklame. Oceňujem aktívnu zložku školenia – workshop o životnom poistení, kde bola možnosť vidieť prístup kolegov a porovnať si jednotlivé výstupy.“ – Michal T.

„Moje prvé „finančácke“ školenie som zažila ešte v roku 2007. Bolo ich niekoľko do roka, veľa veľa rokov po sebe. Na každé jedno som šla z donútenia, nielen preto, lebo mi utekala „iná“ práca a prišlo mi, že sú pre mňa úplne zbytočné a že strácam čas, ale aj preto, že som sa tam nikdy necítila dobre. Aby som neklamala, jedno ma za tie roky zaujalo, na konci ktorého sme chodili po horúcich uhlíkoch bosou nohou, ale aj tak o pár rokov mi došlo, že to bolo vlastne len školenie o manipulácii. Prejdem k veci. Na tieto školenia chodím dobrovoľne, rada, dokonca sa na ne teším. Vždy sa naučím niečo nové a hlavne vždy sa mi potvrdí, že som v správnej firme a konečne spolupracujem so správnymi ľuďmi. Témy tohto školenia boli aj pre mňa ako „laika“ veľmi zaujímavé, nielen téma investovania, ale taktiež aj druhé školenie mi otvorilo oči, že mať svoj web ešte nie je všetko, a že to je len začiatok dlhej cesty. Prednášajúci boli odborníci a som rada, že som ich mohla spoznať. A za workshop o správnom nastavení životných poistení dávam klobúk dole.“ – Janka V.

„Školenie v LM bolo znova na úrovni, užitočné a obohacujúce. Oceňujem pozvanie špeciálneho hosťa a jeho zaujímavú prednášku odprezentovanú jednoduchou ľudskou rečou. Super bol aj workshop na tému životného poistenia, kde sme si mohli porovnať, kto ako konkrétne pristupuje k nastaveniu poistenia a vzájomne sa inšpirovať. Prednáška SEO špecialistu bola tiež fajn. Utvrdila ma v tom, že online marketing je beh na dlhú trať a treba si poriadne zvážiť, koľko do toho investovať energie, času a peňazí a hlavne, že je pri tom nevyhnutné spolupracovať s profesionálom. Do budúcnosti by som uvítal ďalšie workshopy či už na tému hypotéky, investície alebo kľudne znovu na životné poistenie, kde by sme v skupinkách hľadali najlepšie riešenie. P.S.: Super catering!“ – Gabriel K.

„So školením som spokojný bolo to veľmi hodnotné. Bolo to celé pripravené zodpovedne a na úrovni, taktiež boli prizvaní najkvalitnejší ľudia, z oboru. Každá jedna časť bola pre mňa prínosná. Odborné školenie, zamerané na zvýšenie kvality poradcu. Ďakujem ešte raz!“ – Marek P.

„Som extréme spokojný so školením, síce iba začínam vo financiách ale workshop ma naučil, že sa s každým poistným produktom dá pracovať, nie len podľa toho čo si klienti myslia, že chcú ale čo naozaj potrebujú.“ – Norbert G.

„Ďakujem, že som sa mohol školenia zúčastniť. Prezentácie boli veľmi zaujímavé, vedené odborníkmi vo svojej branži. Samotný workshop nám dal priestor na sebarealizáciu a následnú podnetnú a poučnú diskusiu. Celková atmosféra na školení bola veľmi priateľská, v peknom hoteli s chutným občerstvením :)“ – Marek H.


Sme radi, že sa odborné školenie organizované v gescií Tomáša Magu za pomoci Marcela Onufera – vedúceho projektu Financie v pohode, podarilo na výbornú. Školenia sa zúčastnili aj obchodní zástupcovia z projektu Hypotéka-Východ vedení Miroslavom Dzurovčinom.

Práca finančníka je aj vedomostným behom na dlhé trate – plne si uvedomujeme, že ďalej dobehne iba ten finančný poradca, ktorý sa vzdeláva a odborne rastie. A len za fundovaným odborníkom budú behať aj klienti.

A ak si ako finančný sprostredkovateľ nespokojný tam, kde aktuálne pôsobíš, tak dobehni ty k nám! 😉

NAPÍŠ NÁM

Facebook Comments